Kategorie
15 13 10 11 12 14 15 17

Dostawa

Przesyłki są dostarczane firmą kurierską GLS zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu wysyłki z magazynu. Babyprodukty.pl nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane niewywiązaniem się przez firmy kurierskie z umów obsługi przewozowej i pocztowej.

- koszt wysyłki zamówień powyżej 100,00 zł - GRATIS

- koszt wysyłki zamówień poniżej 100,00 zł - wynosi 12,00 zł

- wysyłamy paczki za pobraniem jak i przy wpłacie na konto

Umożliwiamy również odbiór osobisty zakupionych towarów w godz. 9.00-16.00. Znajdujemy się pod następującym adresem:

PHU ANGRE

ul. Ożarowska 42

61-332 Poznan

tel. 61-871-09-48

tel.  601 966 797

mail sklep@babyprodukty.pl

 

Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jeśli danej informacji nie ma, zamówienie wysyłane jest do 24h. W szczególnych sytuacjach, niezależnych od nas, czas realizacji zamówienia może ulec zmianie. Podawana dostępność informuje nas ile maksymalnie dni roboczych zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia do chwili skompletowania zamówionego towaru i przygotowania go do wysyłki. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie najdłuższego z czasów podanych dla zamawianych produktów. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia. W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu. Termin otrzymania przesyłki to suma czasu realizacji zamówienia i czasu dostawy. Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w cenniku transportu. Termin realizacji zawsze może ulec zmianie z powodów niezależnych o nas.

Artneo.pl

Oparte na OpenCart
PHU ANGRE - Sklep "Babyprodukty.pl" © 2019

Wszelkie materiały, informacje, pliki, rysunki, zdjęcia itp. dostępne na tej stronie nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez pisemnej zgody Copyright ©. Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały są ograniczone prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie mogą być kopiowane, publikowane i rozprowadzane w żadnej formie.