Kategorie
15 14 12 11 13 10 15

B-Wrap otulacz 3-pack Pink Flower Bo Jungle

B-Wrap otulacz 3-pack Pink Flower Bo Jungle
B-Wrap otulacz 3-pack Pink Flower Bo Jungle
Marka: BO JUNGLE
Model produktu: otulacz
Dostępność: 99
Cena: 145,00zł
Netto: 117,89zł
Ilość:  
   - LUB -   

Małe otulacze komplet 3 szt (3,2 do 6,4 kg): od urodzenia do +/- 4 miesięcy. 

    ⁃    small pink

Idealnie uspokaja, ułatwia sen i zmniejsza objawy kolki u noworodków. Produkt zalecany przez pediatrów: otula, ale nie usztywnia i nie przegrzewa, a otulone maleństwo czuje się jak w brzuchu u mamy, ma rączki blisko ciała, a nóżki pozostają swobodne i łatwo znajdują sobie wygodną pozycję.
Otulacz zwiększa poczucie bezpieczeństwa maluszka i przypomina mu „przytulność” miejsca, w którym spędził swoje pierwsze 9 miesięcy. Ważne jest także to, że otulanie, dzięki ograniczeniu nagłych zmian położenia ciała maluszka, redukuje występowanie odruchu Moro. Dzięki temu dzieci rzadziej się wybudzają i mniej płaczą. Otulanie może także ograniczać niebezpieczeństwo wystąpienia zespołu nagłej śmierci łóżeczkowej, ponieważ ułatwia sen w najbezpieczniejszej dla dziecka pozycji – na plecach.

Otulacz/kocyk/pieluszka w 100% z wysokiej jakości bawełny jest najprostszym rozwiązaniem dla dziecka.

Zasada zawijania to tylko 3 proste kroki:

  1. Otwórz kocyk i wyrównaj barki dziecka z górną krawędzią koca. Umieścić nóżki w dolnej części.
  2. Otwórz zapięcie na rzep z boku. Przełóż lewą stronę koca na klatce piersiowej dziecka i dołączyć rzep na nogach. Umieść materiał pod prawym ramieniem dziecka.
  3. Zegnij prawą stronę koca nad dzieckiem i zamknąć zapięcie na rzep. Ułóż tak, aby dobrze pasowało wokół klatki piersiowej dziecka.
     

Dodaj opinię

Nazwisko:


Treść opinii: Uwaga: HTML niedozwolony!

Ocena: Zła           Dobra

Przepisz kod z obrazka:Tagi:

Artneo.pl

Oparte na OpenCart
PHU ANGRE - Sklep "Babyprodukty.pl" © 2019

Wszelkie materiały, informacje, pliki, rysunki, zdjęcia itp. dostępne na tej stronie nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez pisemnej zgody Copyright ©. Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały są ograniczone prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie mogą być kopiowane, publikowane i rozprowadzane w żadnej formie.