77 55 88

The DJ Roffle mates - ŚWINKA PINK

The DJ Roffle mates - ŚWINKA PINK
Model produktu: ŚWINKA PINK
Dostępność: Brak w magazynie
Cena: 79,00zł
Netto: 64,23zł
Ilość:  
   - LUB -   

The ROFFLE mates”  to seria 4-ech niezwykłych zabawek interaktywnych wykonanych ręcznie z najwyższej jakości pluszu, zaprojektowane przez włoskiego designera,  pluszaki wzbudzają zachwyt i uśmiech Małych i Dużych! 

 „The Roffle mates” są dla Każdego!

The original „The Roffle mates” to pluszowe zwierzaki, które śmieją się, kulają się po podłodze i zarażają śmiechem wszystkich wokół!

„The Chatback Roffle mates” to mówiące pluszowe zwierzaki, które powtórzą po nas każde słowo, wszystko co usłyszą w każdym języku1

The DJ Roffle mates" - to 3 pluszowe świnki, które zapamiętają /nagrają słowa, zmiksują z nich piosenkę Hip Hip, podskakują w rytm muzyki, tańczą, posidają sensor ruchu.

„The Rock'n Roffle Mates" - to 3 pluszowe zwierzaki, które skaczą/tańczą i śmieją się - zarażając śmiechem wszystich dookoła, posiadają sensor ruchu.

The DJ Roffle mates” – interaktywna śpiewająca, rapująca zabawka wykonana ręcznie z niezwykłą dbałością, z najwyższej jakości pluszu – miła i miękka w dotyku, bezpieczna i trwała, kreacja włoskiego projektanta zabawek.

Jako DJ wyposażona w słuchawki na głowie.

Niezwykłe 3 kolorowe świnki, które posiadają zdolność nagrywania – po usłyszeniu tekstu – zapamiętują i śpiewają go w rytm  muzyki  HIP HOP.

Z zapamiętanych słów powstaje zmiksowany 10 sekundowy utwór ! Własny MIX!

Wobec tej DJ-zabawki  nikt nie przejdzie obojętnie – wystarczy być w jego pobliżu, a od razu zaczyna się świetna zabawa ! Zabawka posiada wbudowany sensor ruchu.

Zaraz po włączeniu słychać muzykę, świnka podskakuje, kręcąc się dokoła, zatacza kręgi naśladując taniec - rapuje ! Kiedy przestanie – czas aby wypowiedzieć słowa, które po chwili zamienią się we własną beatowo - rapową piosenkę.

Zabawka zapamięta ostatnie słowa, a po jej wyłączeniu i ponownym uruchomieniu – słowa te ( jako piosenka) zostaną odtworzone. Można zatem nagrać np. życzenia.

Ta niezwykła zabawka wywoła prawdziwy szczery uśmiech każdego malucha i nie tylko...

Świnki The DJ Roffle mates to wspaniała zabawa dla dzieci i dorosłych, idealny prezent dla każdego i na każdą okazję.

http://www.youtube.com/watch?v=K0ZjsnzPljs

  • Zabawka zapakowana w ozdobne pudełko z kartonu
  • Wykonana z najwyższej jakości pluszu – 100% włókno poliestrowe
  • Zasilana na 4 baterie AA 1,5 V ( nie dołączone do produktu)
  • Przeznaczona dla dzieci od 3 lat
  • Wymiary produktu: 25x14x14 cm
  • Wymiary opakowania: 24 x14x15cm

„The DJ Roffle mates” to 3 kolorowe świnki: PINK, GREEN i ORANGE

Dodaj opinię

Nazwisko:


Treść opinii: Uwaga: HTML niedozwolony!

Ocena: Zła           Dobra

Przepisz kod z obrazka:Tagi:

Artneo.pl

Oparte na OpenCart
PHU ANGRE - Sklep "Babyprodukty.pl" © 2018

Wszelkie materiały, informacje, pliki, rysunki, zdjęcia itp. dostępne na tej stronie nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez pisemnej zgody Copyright ©. Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały są ograniczone prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie mogą być kopiowane, publikowane i rozprowadzane w żadnej formie.