Czas i koszty dostawy

 

Przesyłki są dostarczane firmą kurierską GLS oraz DHL zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu wysyłki z magazynu.
Sklep Babyprodukty.pl nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane niewywiązaniem się przez firmy kurierskie z umów obsługi przewozowej.

Dostępne formy dostawy:
Kurier:

Płatność z góry: 12zł
Płatność za pobraniem: 15zł
Przy zakupach powyżej 50zł darmowa dostawa

Odbiór osobisty:

bez dodatkowych kosztów
termin odbioru zamówienia po wcześniejszym uzgodnieniu
zamówienia można odbierać od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16 pod adresem:

PHU ANGRE

ul. Ożarowska 42
61-332 Poznań
tel. 61-871-09-48
tel. 601 966 797
mail sklep@babyprodukty.pl

 

 

 

Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jeśli danej informacji nie ma, zamówienie wysyłane jest do 24h. W szczególnych sytuacjach, niezależnych od nas, czas realizacji zamówienia może ulec zmianie. Podawana dostępność informuje nas ile maksymalnie dni roboczych zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia do chwili skompletowania zamówionego towaru i przygotowania go do wysyłki.

Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie najdłuższego z czasów podanych dla zamawianych produktów. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia. W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Termin otrzymania przesyłki to suma czasu realizacji zamówienia i czasu dostawy. Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w cenniku transportu. Termin realizacji zawsze może ulec zmianie z powodów niezależnych o nas.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl