Zwroty i reklamacje

ZWROTY


Jako konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki. Jeżeli się na to zdecydujesz postępuj w następujący sposób:

1. Pobierz formularz odstąpienia od umowy 
Następnie wypełniony prześlij na nasz adres: sklep@babyprodukty.pl
Masz na to 14 dni od otrzymania przesyłki

 


2.Spakuj produkt z akcesoriami
Jeżeli to możliwe skorzystaj z opakowania, w którym został doręczony wraz z paragonem lub fakturą. Będziemy bardzo wdzięczni jeżeli owiniesz przesyłkę w papier lub folię i okleisz taśmą.

 

3. Odeślij paczkę na adres:
PHU ANGRE Grzegorz Małecki
ul. Ożarowska 42
61-322 Poznań

Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy ponosi kupujący.

 

4. Oczekuj na zwrot pieniędzy (do 14 dni)
Dokonane przez Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy na zasadach wskazanych w regulaminie zwrócimy Ci niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Możemy wstrzymać się ze zwrotem otrzymanej od Ciebie płatności do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia dowodu jej odesłania.

Odpowiedzialność konsumenta za zmniejszenie wartości rzeczy zgodnie z art. 34 ust. 4 ustawy: konsument/Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy, które nastąpiła w wyniku korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl